| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput sa folosesc google drive si exista un drive comun pentru mine si colegi.
Daca incarc ceva in "Contul meu drive" imi va fi salvat doar pentru mine? Va mai putea vedea si alt cineva ce am salvat?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| laSoledad a răspuns:

Documentele tale din "Contul meu drive" nu le va vedea nimeni. Doar daca le incarci in clasa comuna se vor vedea.