| Pain03 a întrebat:

Am placa video Nvidia Geforce Fx5500, si nu am driver video bun pentru ea, windows XP... Unde pot gasi un driver bun pentru aceasta placa video?(va rog nu imi dati siteuri gen www.nvidia.com sau altceva, vreau direct link, credeti-ma incerc 2 ore sa gasesc unul bun, si nimic)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Descarcati 3dp chip si iti va cauta placa video automat

| CristianCRS a răspuns:

Http://dl.transfer.ro/Driver_Genius_v12-transfer_ro-31mar-2f00c9.rar Ti-am facut un link cu Driver Genius,il instalezi apoi copiezi continutul folderului crack in folderul unde s-a instalat programul,asa vei avea versiunea full, dupa care rulezi programul, el va face un scan si iti va gasi toate driverele de care ai nevoie, il alegi pe cel pentru placa video, alegi optiunea download si apoi Install si gata.

| Pain03 explică (pentru CristianCRS):

Mersi frumos.

| Pain03 explică (pentru CristianCRS):

Doar,cred ca ai uitat sa pui si adevaratul crack, sunt doar 3 fisiere, 2. txt si 1. msinfo nu vad nici un crack adevarat acolo.Imi cere sa cumpar si sa ma inregistrez.

| CristianCRS a răspuns (pentru Pain03):

Nu am uitat, daca urmai instructiunile pe care ti le-am dat ai fi vazut ca de fapt crackul este continutul folderului, mai precis file_id.diz care contine niste informatii de register.

| CristianCRS a răspuns:

Ok,m-am gandit sa verific ce spui, imi cer scuze se pare ca lipsea intr-adevar si crackul executabil, am facut un nou link cu programul complet http://dl.transfer.ro/Driver_Genius_v12-transfer_ro-08apr-5c7ca4.rar