| anonim_4396 a întrebat:

Cum e cu descarcatul asta de muzica de pe yoututube cu site rui gen converter. In romania descarcam muzica si tot felul de jocuri si nu am avut probleme. Dar acum sunt in germania si nu stiu cum e. Pot primi amenda daca descarc muzica? Tin sa precisez ca am mai descarcat anul trecut tot din germania si nu am patit nimic. Si cam dupa cat timp vine amenda?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

E destul de usor: deci trebuie sa ai deschise 2 pagini una de youtube si cea de youtube converter. Când vrei sa descarci o piesa copiezi linkul si il introduci in chenarul de pe pagina cu converter, apoi dai click sa îți caute piesa ceruta, iar după dai download. Succes! Daca nu te descurci scrie-mi in privat si îți explic din nou happy

| justanotheruser99 a răspuns:

In legătură ca ești in Germania nu ai de ce sa îți faci griji, deoarece nu e nimic greșit, gen piraterie. Nu cred ca vei primi amenda happy