| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum multi stiti Facebook a lansat un nou aspect pentru News Feed. M-am inscris pe lista de asteptare, dar inca nimic. Ce pot face ca sa il am?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sa astepti! Se actualizeaza automat pentru toata lumea indiferent daca esti pe lista sau nu.

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Ce altceva decat sa astepti? Si nu vad rostul, te agiti atat, cand oricum in cateva luni toata lumea o sa aiba asta. Din moment ce au investit in asta, n-o sa piarda banii aiurea, dar va fac pe voi sa vi se para ceva atat de extraordinar ca trebuie' sa fii VIP ca sa-l ai si cand il ai sa fii mandru si sa ii multumesti lui Zaharel Zuckerberg ca te-a onorat cu o noua functie. Un lucru pe care un site de asemenea renume ma mira ca nu-l avea.