| Piscotell2001 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste vlogg-uri bune gen Tequila si Zmenta! Dau funda!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Selly
Maxsipunct
Codrin Bradea
Tudi Popa
Elekes Levente

| T0T a răspuns:

Zmenta bun? laughing
Mai bune sunt doza de has si codrin

| vali1985 a răspuns:

Max si punct, Noaptea Tarziu si Satana.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Buna este ilie'svlog,viktor moozz, its anca, maxsipunct, tudi popa ala nu mai a postat ceve vreme, satana! sper ca te-am ajutat

| lBroken69 a răspuns:

Coffe Here.