| TheColouredEmoAngel a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am intrat din greseala pe www.ymland.com, si mi s-a creat automat un cont. Acum imi trimite messuri pe yahoo, chiar si atunci cand laptopul meu e stins. Nu stiu ce sa fac. Cum pot sa-mi sperg contul, sau cum pot sterge acel virus care intra pe messenger...Va rog ajutati-ma cat mai repede...mersi si dau funda:)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| TheColouredEmoAngel explică:

Dar nau trimis niciun e-mail...si am intrat pe cont, dar nu ma lasa sa-mi stertg, sau sa fac ceva...

| R3aL a răspuns:

Nu este nici un virus. Cred ca tu ai bifat sa-ti trimita newsletters. Intra in cont si debifeaza asta de la setings, sau intra pe mail si bifeaza email-urile trimise de ei ca spam. Simplu!