| GTI a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema :mi-am facut cont paysafecard si cand vreau sa activez contul cu pinul din 4 cifre trimis de ei imi zice "Nu a fost posibilă finalizarea înregistrării, deoarece calculatorul tău blochează JavaScript. Ajustează setările browser-ului şi actualizează pagina. Vei putea apoi să continui înregistrarea."
Cum pot rezolva problema.Dau funda +vot.Va rog frumos

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca se intampla asa, incearca sa folosesti google chrome, s-ar putea sa ai sanse mai mari. Sau updateaza-ti toate driverele, sa ai si programele acestea http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/ si da-i allow javascript-ului.

| GTI explică (pentru CM7YRE):

Nu a mers ...pls help

| GTI explică:

Tot nu merge va rog frumos sa ma ajutati...