| Elenush_2511 a întrebat:

Care stie un site cu telefoane de vanzare mai noi

cu touchscreen in special

un link ceva?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| AdDa1502 a răspuns:

Www.emag.ro...de acolo mi-am luat si eu un telefon cu touch si merge super bine.

4 răspunsuri:
| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| TeoBizz a răspuns:

De ce nu încerci pe orange.ro? sau pe site-urile de genu' ăsta. Vodafone, cosmote. Cred că se vând telefoane şi la liber.

| frankyminune a răspuns:

Incearca si pe www.ocazii.ro

| Blackgoth a răspuns:

Incearca www.ebay.com
Se liciteaza si iesi mult mai ieftin decat daca l-ai lua din Romania.
Eu mi-am luat un HTC HERO 200 la 100 de dolari si un blackbery la 52 de dolari. Telefoane care nu le gasesti in Romania la aceste preturi. Poate la abonament doar.