| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre acest blog? https://noutati-din-stiinta.blogspot.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Arrows a răspuns:

Din punct de vedere tehnic - design, slab. In primul rand site-ul nu este responsive adica nu se adapteaza la rezolutii mai mici sau mai mari astfel cei care sunt de pe telefoane nu vor putea citi sau intelegi nimic. Din punct de vedere de design ai putea sa mai lucrezi sa-l faci mai frendly. Ca informatie este foarte buna, te axezi pe niste subiecte foarte bine alese si de problemele lor.

| RAY explică (pentru Arrows):

Este adevarat ca este un desigen slab

| RAY explică (pentru Arrows):

Imi spui acum o parere https://noutatidinstiinta.wordpress.com/

| Arrows a răspuns (pentru RAY):

Fata de website-ul precedent este un progres destul de binisor, insa poti pune la inceput cum intri pe site o imagine mai mare sau un text mai mare cu o descriere minima a website-ului, cam pe ce subiect te axezi, care este target-ul tau etc daca poti. N-am folosit niciodata wordpress, mereu mi-am facut website-urile prin cod pur html/css/js dar am auzit ca poti face website-uri chiar la un nivel inalt pe platforma asta, deci nu ar fi rau sa te documentezi cate ceva despre asta.

| RAY explică (pentru Arrows):

Am incercat sa pun Facebook e costa bani de asta in titlu am pus adresa de Facebook, stiinta, am sa vad o imagine

11 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Am intrat foarte putin, dar suficient sa imi dau seama ca blogul da acces usor la resurse valoroase; l-am adaugat la bookmarks; tine-o tot asa, omule, bravo tie.

| RAY explică (pentru minrest):

Multumesc mult domnule

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

WOW super!

| RAY explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ai revenit

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Din păcate pentru oamenii ăștia...

| UNțăran a răspuns:

thinking Pare a fi interesant, tine-o tot asa!

| RAY explică (pentru UNțăran):

Daca doresti poti da un like si primesti noutati din stiinta