| Miky a întrebat:

Ce sa fac dac imi arata ca am dick-ul de la pc plicn si imi arata in Local Disk 1 ca este plin si am incercat sa sterg multe din el si tot nu se elibereaza nimic ce sa fac?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| mihaela_6931 a răspuns:

Instaleaza windows-ul