| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de socializare știți?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Apropo chat, badoo, omegle, sentimente.ro,lipiciosi tu mi-ai spus de el, irc, sunt multi roboti si multe oamenii neseriosi pe internet, personal consider ca e pierdere de timp conversatile virtuale

| Mădă_Mădălina_1998_R8rQ a răspuns (pentru RAY):

Când "mori" de plictiseală și vrei să nu te mai gândești la niște chesti, vrei să pierzi timpul cu acele conversații virtuale cel puțin așa e în cazul meu, mersi de sugestii

| RAY a răspuns (pentru Mădă_Mădălina_1998_R8rQ):

Ai dreptate, eu personal citesc articole, stau aici, pe omegle atat si pe fb, azi mi-a placut acest site http://www.thesexist.ro/articole/discutii

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cele obișnuite.
Facebook, Instagram, Twitter, askFm etc.
Sau
http://www.yoda.ro/......cerci.html

| SergiuBoss11 a răspuns:

TPU e un site de socializarE?