| Walker a întrebat:

Cine imi spune si mie niste site-uri cu style-uri free pentru photoshop cs5?
Multumesc si dau fundoihappy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Da incoace fundoiubig grin

| GEEK a răspuns:

Hallu.; 3

Ştiu. :-L E cam târziu, pentru răspuns. :-< Ai pus întrebarea anul trecut. :)) Sper să te ajut.;;)

[1] Intri pe http://www.deviantart.com/. :)
[2] Sus la „ Search " scrii : Photoshop Style, ai grijă când le descarci să fie doar ZIP! :) Altfel nu merg.;)
[3] Le adaugi în Photoshop, şi gata. :D

Sper că te-am ajutat. :x
Baftă!;))

Biie.; 3

| GEEK a răspuns:

P.S. Dacă ai probleme cu Photoshop.ul s-au ceva, mă poţi anunţa. happy

| GEEK a răspuns (pentru Nymeria):

Măcar ai răspuns, pentru a primii fundă? devil laughing

| FloricelePeCâmpii a răspuns:

Trranquilaa, şi cum fac să descarc style-ul?

| ViviElla a răspuns (pentru GEEK):

Dar unde gasesc ZIP?