| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla parola unei retele securizate wireless de internet? Mentionez ca si eu am internet prin cablu aici insa se intrerupe destul de des si vreau si alte variante insa de fiecare data cand vreau sa ma conectez la acele retele imi cere type the network security key, adica parola. Este posibil sa o pot afla cumva?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este posibil! E ca si cum ai vrea sa spargi un router wireless ->NU MERGE! Pentru asta a fost creat, sa nu-l poti sparge in afara de faptul ca ai wireless! Este SAFE (seif).
Bafta!