| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Daca folosesc MediaFire,ma costa ceva? Nu am cont, ci pur si simplu descarc ceva.Imi trebuie rapid.Funda. Daca scrie undeva, va rog dati-mi sa vad.O zi buna!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu te costa nimic! Este un site/server de hosting & sharing GRATIS!
Bafta!

1 răspuns:
| SzL a răspuns:

Este Gratis

Succes la Download

FUNDA?big grin