| Incarcare a întrebat:

Dati-mi un site de pe care pot descrarca MUZICA! Rapid! Funda inclusa

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
19 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Încearcă www.fisierulmeu.ro

| minuuu a răspuns:

Eu cand vreau sa iau muzica nu neaparat veche sau noua intru pewww.fisierulmeu.ro gasesti acolo de toate.a si cateo data de pe strong dar mai mult filme

| Classy a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro sau fileshare :X

| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.poti descarca youtube downloder
http://youtubedownload.altervista.org/

e gratis,apoi cu youtube downloader descarci de pe youtube muzica cu tot cu video, si o poti converti in mp3, mp4, pentru iphone, etc.
pe youtube gasesti aproape orice;)

| hax0r a răspuns:

Nu

| crisbebe a răspuns:

Trilulilu

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Fisierulmeu.ro

sau un program:
imesh

;">

| didi12 a răspuns:

Eu nu am un site precis de unde download-ez muzica.Scriu pe google "download (numele melodiei)", si mi se deschid multe site-uri de unde pot downloada.

| Mufiiinel a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro e cel mai smecher! funda? :o3

| SunnY_3867 a răspuns:

Zaycev.net (doar ca e in rusa)

| LoveLifeCrazy a răspuns:

Www.luigykent.org poti descarcata tot ce e nou. gasesti toate mel noi dn toate aproximativ toate genurile :D

| danuu_4423 a răspuns:

Www.fisierul-meu.ro poti descarca 3 melodii pe zi :D