| Emy52 a întrebat:

Dau funda!
Care e faza cu Ohio? De ce e plin de filmulețe cu chestii cringe cu Ohio și sunt zeci de sunetede descărcat cu Ohio? De unde a început toată treaba asta? Vi se pare un nou trend cum era acum vreun an cu capybara?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Totul a pornit de la un meme din 2016 intitulat Ohio vs. restul lumii, fiind un exemplu de,, nimic nu merge/functioneaza cum trebuie.'' Combinat cu factorul viral de pe tiktok, glumele au revenit in atentia publicului.

https://www.hitc.com/......-platform/

1 răspuns:
| PaulAckermann1 a răspuns:

Dacă sunteți serios cu privire la câștigurile mari în cazinouri online pe bani reali în România, nu căutați mai departe de acest site https://cazinoromania10.com/bani-reali/ Articolele sunt bine documentate, ușor de înțeles și pline de sfaturi practice. Am aplicat personal unele dintre strategiile pe care le-am învățat aici și au făcut o diferență semnificativă în jocul meu. Acest site este un schimbător de joc pentru aspiranții la câștiguri în cazinouri!