| 95Cosmin a întrebat:

*DAU FUNDA* Care este cel mai nou si cel mai bun counter strike source? Download link daca se poate, tnx

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| obsercvayr a răspuns:

Doar un Counter Strike Source exista rolling on the floor) lol

Uite si altele
Conter-Strike 1.5
Counter-Strike 1.6
Counter-strike 1.7
Counter-Strike 1.9
Counter-Strike 2.0

Funda?

| 95Cosmin explică (pentru obsercvayr):

Pai daca caut pe google servere de counter strike source si incerc sa ma connectez pe ele nu ma lasa, zice ca serveru nu are versiunea corecta, eu la asta ma refeream.Eu am luat un css dar la search imi da doar servere in rusa si are si ceva buguri. Daca imi dai un link de unde pot scoate un counter strike source bun iti dau funda.