| lilia95 a întrebat:

De ce nu ma mai pot loga pe Skype?
Dupa ce introduc parola imi da mesajul " Skype may be blocked on your network", cum pot sa ma deblochez?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| TheMiningSheep a răspuns:

Descarca o versiune mai veche, logheazate, apsa remember si updateaza

| Alexandrionis a răspuns:

1.Ia programul CCleaner si instaleaza-l oriunde vrei tu
2.Sterge Skype de tot din PC
3.Intra in %appdata% si sterge si de acolo folderul numit Skype, daca nu este niciunul acolo este in regula
4.Ruleaza CCleaner si lasa-l sa-si faca treaba!
5. Daca nu ai Windows original (adica cu licenta, cumparat) opreste firewall-ul!
Daca il ai original lasi firewall-ul pornit!