| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

De unde pot downloada gta san andreas gratis si sigur?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Vorbim pe privat.

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru DDCC):

Nu imi poti spune aici linkul cu site-ul? raised eyebrows

| DDCC a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

Nu, fiindcă nu mă lasă site-ul, vezi ce scrie sus cu ROŞU.
De-aia am lăsat mesaj.
În plus, aşa mi-au fost şterse în jur de 100 de răspunsuri. rolling on the floor

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru DDCC):

Scuze.abia acum vad ce scrie cu rosu si ca mi-ai trimis deja mesaj big grin

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru DDCC):

Dar la invite ce trebuie sa scriu cand imi fac cont?

| DDCC a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

A fost o perioadă acum (din 2 Martie) cu free sign up la site (primul ce ţi l-am dat).
Acum văd că nu mai e, aşa că îţi dau o invitaţie:
bec1fac7860b1222eb50206bd06f72a4, n-am nevoie nici de fundă nici de ceva în schimb.