| koopman a întrebat:

De unde pot sa downloadez hack pentru metin 2 ro?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc si sper ca nu vei incepe sa plangi de ciuda, dar cea mai accesata categorie este"Adolescenti".
Mai bine ai recunoaste ca ai vrut sa"tragi cu ochiul pe gaura cheii"ca sa vezi ce se mai scrie pe aici.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Ni se rupe noua ca e cea mai populara categorie. Si daca e ce? pune dracu intrebarea la categoria potrivita!

| BonneLess a răspuns:

Ca sa-ti raspund civilizat s sa nu te injur pentru ca ai gresit categoria, poti downloada hack pentru metin 2 direct de la sursa, GOOGLE.winking

Răspuns utilizator avertizat