| Lucian2473 a întrebat:

Detine cineva de aici site? happy
Ce adresa aveti? Vreau sa le vizitez. happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
9 răspunsuri:
| Lucian2473 explică (pentru Aasdfghj):

Nu, dar ma gandesc sa imi fac unul si as vrea sa vad cateva.

| Lucian2473 explică (pentru anonim_4396):

Primul este detectat ca fiind de atac. Nu mai continui cu celelalte. Sorry! happy Folosesc Malwarebytes Antimalware daca te intereseaza ce antivirus mi-a detctat primul site ca fiind de atac.

eptwull.com pagina care este considerata de atac. Pagina se deschide sau are intentia a se deschida dar antivirusul a blocat, inclusiv siteul descopera-stiinta

| RAY a răspuns (pentru Lucian2473):

A blocat acel site? cum naiba e un blog

| RAY a răspuns (pentru Lucian2473):

Multumesc ca mi ai spus

| Lucian2473 explică (pentru RAY):

Da. Malwarebytes a raportat ca fiind de atac. In notificare e vorba de o redirectionare catre un site virusat.

| RAY a răspuns (pentru Lucian2473):

Acum numai e cazul, m-am mutat pe ucoz si am testat si pe tel merg cu 3g toate doc, ca broswer add block