| Lorenzo1 a întrebat:

Dintre cei care sunt fani in cautarea adevarului, stie cineva unde se poate vedea episodul de azi pe YouTube?(23.07.2020) Nu il gasesc...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alea sunt reluari de cand au filmat ei de anul trecut, de aia nu gasesti pe net ca nu sunt inregistrari de anul acesta, cauta de prin 2019 si trebuie sa gasesti, dar trebuie sa ai rabdare sa cauti din 2019 din ianuarie pana in decembrie, un an intreg.