| darkhell217 a întrebat:

Exista vreun program care poti programa alte programe sa se deschida la o anumita data?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Da, se numeste task scheduler. Pe windows 7 din start > control panel > system and security> administrative tools > task scheduler. Il poti folosi sa-ti intre intr-un program in ce moment vrei tu ( conditia e sa ai pc deschis, dar nu sunt foarte sigur de asta ). Eu il folosesc ca si alarma de dimineata laughing e foarte util in orice caz. Daca vrei sa iti explic mai multe in el da-mi un PM

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Uite ca mai sunt si persoane recunoscatoare big grin