| EllyFMS a întrebat:

Funda+Voturi:].

Deci, mi-a dat o colega sa bag pe youtube un video facut de ea, eu l-am uploadat dar nu stiu din ce motiv, cand cineva da pe el sa-l vada, ii apare chestia aia cu SME, ca a fost interzis in in anumite tari. Si intrebarea mea este, cum il pot face sa mearga vazut peste tot?

Acesta este video-ul[ca sa vedeti ce apare mai exact]: http://www.youtube.com/watch?v=HSE6vXJf4x4

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Salut cand l-ai urcat pe youtube ce regiune ai ales sigur Romania?

| EllyFMS explică:

Nu mi-a aparut sa aleg nici o regiunethinking

| ExtraSakadat a răspuns:

Buna :].
Nu poti face nimic, deaorece SME a blocat vizionarea lor in Romania.
In schimb poti sa iti faci cont pe VIMEO si bagi acolo video'ul fara nici'o problema.; p.

Sper ca te'am ajutat ^.^