| alii98 a întrebat:

Hei TPU, stiu ca era un youtuber acum mult timp(3-6 ani) care era foarte smecher din cate imi amintesc.
Avea ceva momente random din multe jocuri in videoclipuri de un minut, poate 2.
In videoclipurile astea erau jocuri precum borderlands, minecraft(stiu ca era si in breasla minerilor), parca terraria si parca si ceva trolling pe skype.
Stiu ca se juca cu rottby uneori, intr-un video chiar construiau o casa.
Stiu ca a avut si o serie cu mc tekkit lite.
Stiu ca isi stersese toate videoclipurile si apoi pusese doar niste videoclipuri cu ceva teste.
Oricum
https://www.youtube.com/watch?v=-r3rtzdIjZE
este in acest videoclip, ostyleo presupun ca este sau Marian se numeste.
Aveti idee care este/era canalul lui si daca mai gasesc pe undeva videoclipurile lui?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| jaj a răspuns:

Borderlands, terraria si minecraft acum 3-6 ani?
Tot ce am gasit e bobodpider deasemnea si eu mă uitam ac 5 ani la borderlands si terraria și tot ce țin eu minte Vladcsn