| xEndlessLove a întrebat:

Heii; x Vreau sa imi descarc si eu cateva jocuri in telefon, dar nu reusesc sa descarc sad cand incerc sa descarc un joc, imi spune ca poate sa imi afecteze calculatorul sad De unde as putea sa descarc jocuri fara virusi si ca mearga? Am Samsung S5230. Dau funda. Multumesc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Robin001 a răspuns:

Daca ai net pe telefon, intra pe waptrick, eu de acolo iau mereu jocuri si merg foarte bine, fara virusi big grin