| SoleX a întrebat:

Hello! Voiam sa va intreb daca a-ti cumparat de pe site-ul acela de pe Facebook haine impactt si daca este legit! De obicei sunt legit aceste pagini?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Salutare...
Daca vorbim despre aceiasi pagina
https://www.facebook.com/pg/sabastian2016/reviews/?ref=page_internal

Sfatul meu este mereu si mereu sa vezi ceea ce spun oameni!

Ok. cauta mereu, parerile oamenilor.
Multa bafta!