| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.youtube.com/channel/UC8rj3OkvC4Bo-ZTcyCiBRFg
O parere? Dar va rog mult sa fiti sinceri si eventual,ce ar trebui sa schimb,adaug, etc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| DuckDodgers0 a răspuns:

Pubg mobile, daca dispui doar de telefon

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Dă-mi un exemplu de joc...

| mudokins78 a răspuns (pentru DuckDodgers0):

Mai spune-mi te rog.

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru mudokins78):

Fornite, call of duty

| mudokins78 a răspuns (pentru DuckDodgers0):

Dar ai auzit sau te-ai jucat pe telefon:
-Shadowgun
-Samurai Vengeance 2
-Dead Trigger 1, 2
-R-Type 2
-Deer Hunter (Varianta 2014)
Ai incercat?

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru mudokins78):

Am mai jucat unele dintre ele, dar pe Youtube nu se uita nimeni la asa ceva, daca joci bine cel mai mare succes ai cu pubg mobile, cauta-l pe Levinho, pe yt sa vezi ca are 6 mil de abonati

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru mudokins78):

Pubg mobile, daca dispui doar de telefon

| DuckDodgers0 a răspuns:

Gaseste alte jocuri, la alea nu se uita nimeni...