| tup3u a întrebat:

Îmi poate explica cineva ce înseamnă fy pe tik-tok?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

FYP when used in relation to TikTok is probably shorthand / an acronym for the 'for you page'. The 'for you page' is the curation algorithm that TikTok uses to surface content you are more likely to be interested in watching and engaging with.