| RAY a întrebat:

Intrati pe vreun site de matrimoniale? ce parere aveti de site uriile romanesti de matrimoniale?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Sunt de parere ca sunt niste optiuni valabile pentru cei neputinciosi in a-si gasi un partener de viata pana la o anumita varsta...
Eu unul nu as folosi asa ceva intrucat nu am prea mare incredere in tot ce tine de internet si de lumea virtuala...
Daca esti tanar atunci mai bine iesi in lume si iti gasesti o partenera singur dar daca ai 40 de ani si inca vrei sa ai o familie atunci sunt o optiune foarte buna si aceste site-uri chiar daca una care nu este apreciata. Pana la urma este rau sa mori singur fara urmasi si toate cele...
Este doar parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc site-uri de matrimoniale. Nu am o parere foarte buna despre acele site-uri. Fiind accesibile oricui, da posibilitatea persoanelor sa-si modeleze destinul asa cum ele au chef. Oricum, in acel loc isi fac aparitia mai mult cei care nu au noroc pe plan sentimental. E mai bine fara ele, daca e sa te intalnesti cu cineva se va intampla indiferent de propria dorinta si de locul aflarii acelei persoane.