| Anonimul151 a întrebat:

Mi-am facut un cont/pagina cu citate, pe Instagram dar nu am nici o idee de nume. Puteti sa imi dati ceva idei de nume pentru pagina?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

"Citate inutile pe care le uiti in secunda 2"
"Citatul inutil pentru tine (si prietenii tai falsi)"
"Citate inspirate pentru neinspirati"
"Citatul tau (deloc inutil)"

"Citate paine-calda (mananca-le cat sunt proaspete)"
"Citate sensibile pentru insensibila primata din tine"
"Citat din citat mare abureala de intelectuali se face"
"Citat pentru tine de la mine pentru suflet cu initiativa moarta"
"Citate sa-ti degradeze ultima molecula de serotonina"
"Citate deloc inutile pentru futilitatea din tine"
"Citate de dor, numa' bune de popota, pentru Gheorghidiul ala depresiv"