| anonim_4396 a întrebat:

O alternativa mai buna pentru inregistrarea/captura jocurilor video decat FRAPS? Acesta pe langa faptul ca comprima de asa natura fisierele incat ocupa foarte mult spatiu mai face si filmarile mult prea intunecate.
Vreau o recomandare de soft de acest gen care filmeaza ecranul dar nu orice soft ci pentru jocuri video, sa fie gratuit daca se poate (nu trial) sau platit, poate il gasesc crackuit pe trackere.

Răspuns Câştigător
| greyyhatt111 a răspuns:

OBS este cel mai bun soft pentru caputa ecran, gratuit, la momentul de fata

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, am sa dau funda celui care a dat mai repede raspunsul.

| Sekim a răspuns:

Bandicam si OBS isi fac treaba cel mai bine.

| PufiTelekom a răspuns:

OBS