| anonim_4396 a întrebat:

Pareri despre blog? http://ganduriincerte.wordpress.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

De obicei critic utilizatorii care-si posteaza blogul pe TPU sau pe alte site-uri, dar de data asta n-am sa o fac pentru ca ce am citit mi-a placut.
Ar trebui sa nu te limitezi doar la cateva randuri, ci sa scrii mai mult, atunci vei avea mai multi cititori.

| anonim_4396 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ma simt onorata. Iti multumesc.
O sa tin cont de parerea ta, si-o sa dezvolt ideile principale. Te pup!

| MskDesign a răspuns:

Este dragut.E un blog pentru fete si cred ca ai putea sa il faci ceva mai interesant.Astfel de bloguri sunt cu miile pe net, pe cat e de captivant cu atat va fi mai vizitat.

| NoSmile a răspuns (pentru MskDesign):

Multumesc!
Ce intelegi prin interesant? Da-mi cateva idei. Desigur, daca doresti! happy

| MskDesign a răspuns:

Hai sa iti explic ce inteleg eu prin interesant.
Cand Mark Zuckerberg a facut facebook-ul, erau deja pe net destule retele de socializare.Cum a reusit Mark Zuckerberg sa faca diferenta?! Prin creativitate si puterea de a face o retea captivanta. Oricum, eu iti urez succes!

| anonim_4396 explică (pentru MskDesign):

Multumesc! Sunt incepatoare si, mai ales, nu incerc sa fac literatura ci caut sa ma linistesc. Asternand ganduri ''pe foaie'' ma descarc.

| MskDesign a răspuns (pentru anonim_4396):

Faci bine! Fiecare dintre noi are nevoie sa se descarce intr-un fel sau altul.