| Valentinaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Puteți găsi cartea"Gramatica limbii romane pentru examene 2019-Alexandru Petrică"PDF, m-ar ajuta foarte mult. Puneți linkul mai jos.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Bariel a răspuns:

Nu ti am gasit de 2019, ci de 2018 https://idoc.pub/......r0rv1gozlz

| Valentinaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Bariel):

Mulțumesc oricum, dar am descărcat-o pe aceea!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu nu stii sa cauti?

| Valentinaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru darrio2007):

Am căutat-o și eu dar era 2018?

| Valentinaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Valentinaaaaaaaaaaaaaa):

Și eu la fel, de aceea am cerut ajutorul, am crezut că o va găsi cineva