| DizzyForever a întrebat:

Salut.As dori un program pentru a face sau a modifica filme. Dati-mi si mie cateva exemple.Eu stiu doar de movie maker, dar as vrea sa stiu daca mai exista altele.Multumesc.happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor este -> Windows Live Movie Maker 2011 http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other
Camtasia Studio 7 Full
MAGIX Movie Edit Pro 16 Plus HD
AVS Video Editor 5
Sony_Vegas_Pro_10.
Ultimate Pinnacle Studio 15 HD Collection v15 [FULL]
ADOBE AFTER EFECTS CS5
Sony Vegas Movie Studio HD Platinum v. 10 Full
Cyberlink PowerDirector 9 ultra
EDIUS 6.03, ISO RETAIL
Ashampoo_Slideshow_Studio_HD_
Ultraslideshow
Photodex.ProShow.Gold.
MAGIX Xtreme Photostory on CD/DVD Deluxe

Bafta! (pentru alte programe daca esti interesat lasa-mi pm )