| Ivanov27 a întrebat:

Salut, recent mi-am facut un canal pe Youtube unde postez anumite video-uri amuzante, fail-uri, faze tari. Canalul a inceput ca o curiozitate, de a intelege cum functioneaza platforma Youtube si de a invata sa editez.
Va las link-ul mai jos sa va dati cu parerea si sa-mi spuneti ce fel de video-uri ati vrea sa vedeti. Multumesc!
https://www.youtube.com/channel/UCwiv65Kvri05cJMguOjjKcQ
Scz, daca am gresit categoria.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan ai putine videoclipuri, dar sunt destul de bune. Daca iti place, continua sa faci content, ca te pricepi!

1 răspuns:
| Bogdn10 a răspuns:

Salut,

Ti-am vazut canalul si chiar am ras cu lacrimi. Cred ca poti face din asta un canal foarte popular - promoveaza-te si pe Facebook.

Personal si eu am descoperit recent cat de interest este sa ai un canal de YouTube. Eu sunt pe alt domeniu, insa tot acelasi proces il urmez: cat mai mult content si cat mai des uploadat.

Te salut si iti urez multa bafta,

https://www.youtube.com/watch?v=YiCqd2-sGDQ