| AlexandraCamelia2002JokeHouse a întrebat:

As dori sa-mi dati si mie site-uri cu fotografii artistice! Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Poti cauta fotografi pe Facebook si de acolo te poti inspira. Iti recomand Emilia Shumilova, le face poze copiilor ei si le editeaza foarte bine. De asemenea, poti face tu poze la orice si sa iti exersezi mana. Bafta!

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Tumblr.

| AlexandraCamelia2002JokeHouse explică (pentru Elvina):

Multumesc mult. Am intrat si sunt foarte multe care chiar imi plac! Nuu doar ca am o pagina pe facebook si imi cam trebuie poze... Multumesc!

| AlexandraCamelia2002JokeHouse explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ai putea sa-mi dai un link?