| ÎngerCretin a întrebat:

Ce film de comedie v-a placut cel mai mult? Dar horror? Va rog, fara filme de dragoste, drama, adica filme care sa ma adoarma. Puteti da si ceva cu adolescenti exceptand American Pie (toate numerele).

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Soryn6 a răspuns:

Shaun of the dead
Dead snow
Happiness of the Katakuris
Tucker & Dale vs Evil
Zombieland
Doghouse
I Sell the Dead

1 răspuns:
| 2Dragos2 a răspuns:

The change up
l-am vizionat aseara e destul de buicel
ted big grin