| Gabriel_Gaby_1998_dPR2 a întrebat:

cine imi pote arata si mie ceva linkuri cu personaje de desene anime
Sunt un desenator si nu mai stiu ce sa desenez

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Cauta pe google naruto si gasesti o gramada, daca ai facut deja desene cu naruto, cauta avatar(aang.si/sau korra).

| Gabriel_Gaby_1998_dPR2 explică (pentru TTTeofiLLL):

Ms frumos pentru idei dar nu e genu meu e prea simplu
Da deja am facut naruto, dragon ball etc mai multe personaje