| sayWhaaat a întrebat:

spuneti-mi si mie unde se gasesc imaginile alea amuzante pe care le posteaza oamenii in comentarii pe facebook?
Adica, e vreun site anume, vreo pagina de fb?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
8 răspunsuri:
| sayWhaaat explică:

Nu mai spune!

| defapteunuexist a răspuns (pentru sayWhaaat):

Se pare ca ai aflat si tuwinking uraaaaaaa

| sayWhaaat explică (pentru defapteunuexist):

Nu, inca nu am aflat. Am observat doar, ca pe facebook, a inceput lumea dintr-o data, sa posteze in comentarii diferite poze, majoritatea amuzante, unele de prost gust.
Ma gandeam ca poate a aparut un site / pagina de facebook, care se ocupa strict cu uploadarea a astfel de poze.

| defapteunuexist a răspuns (pentru sayWhaaat):

La comentarii potipune orice poza vrei tu, si da ai drepatate unele chiarsunt de prost gust phbbbbt

| Faruece a răspuns:

Cauti pe google exact ce zice in imagine si gasesti, acolo ar trebui sa fie mai multe!

| sayWhaaat explică (pentru Spliffwizard):

"Acest conţinut este indisponibil momentan"
Deci, voi lasa "multumesc" pentru alta data.

| TheLegend1997 a răspuns:

Scrie pe google: poze amuzante si gasesti pe acolo cateva care merg in diverse situatii.laughing sper ca te-am ajutat!