| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva un site 10000% gratis de intalniri / discutii online de fete; relatii Xxx, unde sa poti trimite si primi mesaje gratis (da fara sa platesti cu cardul sau din astea)?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Afla ca nimic nu este pe gratis, mai ales cand vine vorba de sex.S-ar depopula de tot acest site.laughing

| LoveSleep a răspuns:

Da chiar!
Care știe, vă rog frumos, am și eu nevoie.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Stii tu? Love sleep?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Stii tu love sleep?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Da ho ma, ce aveti amandoi?
Na de aici, sa spui tu ca nu ma preocupa problemele altora.Hai,multa bafta si casa de chirpici :))

http://www.gayclub.ro/

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu, asta caut și eu.

Am pus-o și pe mama să caute da nici ea n-a dat de nimic. sad