| alexmzr a întrebat:

Stie cineva vreun site de unde pot lua SvR11{SmackDawn vs Raw 2011}ca stiu ca exista.Lam gasit si eu pe un site dar mi se descarca pana la 21, 2.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| ProxyDiamond a răspuns:

Nu este joc pentru pc e pentru psp.

1 răspuns:
| alexmzr explică:

Exista si petnru pc daca nu crezi shadow uitete pe fenopy si cauta acest joc si sa vezi iti da si pe psp si pe PC.Deci este si penttru PC.