| alexutzunice a întrebat:

Vreau sa postez un fel de reclama pe internet si as avea nevoie de niste forumuri.site-uri,bloguri aceea reclama imi puteti da va rog niste linkuri cu forumuri siteuri si bloguri unde as putea posta?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| MoldoAlex a răspuns:

Ce fel de reclama vrei sa faci? daca are legatura cu ceva de aici : Like-uri Facebook, poze, comentarii, fani(Followers vkontakte pages, vkontakte groups, google circles, instagram followers, twitter followers, twitter retweets, twitter favorites, youtobe views, youtobe subscribe, youtobe likes, pinterest followers, pinterest repins, pinterest likes, reverbnation fans, soundcloud follow, soundcloud, stumbleuopn, website hits, incearca acest site dupa ce iti faci cont : http://admf.co/? XGO1RTS

| alexutzunice explică (pentru MoldoAlex):

Mz mult