| Cricy a întrebat:

Salz. Vreau si eu un site pe care poti asculta muzica descărcată. Gen ca pe muzica play dar fără bani. Merci.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Poţi dscărca aplicaţia "playo". Îţi poţi face un playst dar trebuie net mereu când intri pe ea.

| MadnesOfJuice a răspuns:

Recomand Spotify, iti adaugi muzica descarcata intr-un playlist si asculti cat vrei.

| DescarcaMuzicaNet a răspuns:

Incarcati aplicatia aceasta, cea mai noua muzica din categoriile: manele, manele live, romaneasca, straina, house, etno, trap, dustep!
aplicatia: https://play.google.com/......ps/details
website: https://descarcamuzica.net

| 14990391 a răspuns:

Salut. Poti descarca aplicatia Snaptube dupa Google, unde poti descarca muzica direct dupa Youtube si o poti si asculta oricand.