| JetBlueJet a întrebat:

Si la voi arata asa cand dati full screen(ma refer la modul ecran complet) pe youtube?
http://imgur.com/n7hm0jA
~Ignorati clipul :3 ~

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nu neaparat. Are "buton" de resetare cu restabilirea browserului.

Ai sus in dreapta trei linii, dai click pe ele, pe urma pe "Settings", pe urma jos de tot ai "Show advanced settings", pe urma si mai jos ai butonul de "Reset settings", iti va aparea un mic chenar si ii dai "Reset".

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai dat pe mod cinema? Sau cum se numeste...

~stii ca nimeni nu o sa ignore clipul laughing~

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Uite mai nene ma.
Asa-i la mine.
Prima imagine e modul normal.
Al 2-lea este cel cinema (doar ca am dat eu putin mai jos)
Si trei e modul ecran complet. Dar pana acum nu arata asa si nu inteleg.
http://imgur.com/a/Jxuf4

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Si la tine s-a modificat?

| RareşTPUro a răspuns:

La mine este FULL SCREEN pe tot ecranul, fara bara de start si bara browserului. Puteai face singura diferenta folosind Internet Explorer (preinstalat) sau Mozilla Firefox. Ai si multe extensii la browserul tau, plus ca poate cauza si cache-urile si cookie-urile.

| JetBlueJet explică (pentru RareşTPUro):

Dar pana acum nu a fost asa sad

| RareşTPUro a răspuns (pentru JetBlueJet):

Cookie-urile folosite de site-uri se pot strica cu timpul. Dar poti reseta browserul sa fie ca nou!

| JetBlueJet explică (pentru RareşTPUro):

A big grin
Multumesc.
Adica sa reinstalez Chrome?

| JetBlueJet explică (pentru RareşTPUro):

Multumesc mult.
Stiu de la ce era problema.
De la tema pe care o aveam eu la chrome.Stelele alea. happy

| RareşTPUro a răspuns (pentru JetBlueJet):

Am inteles...
Cu placere!

| RareşTPUro a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu neaparat. Are "buton" de resetare cu restabilirea browserului.

Ai sus in dreapta trei linii, dai click pe ele, pe urma pe "Settings", pe urma jos de tot ai "Show advanced settings", pe urma si mai jos ai butonul de "Reset settings", iti va aparea un mic chenar si ii dai "Reset".