| Pisica18a a întrebat:

Știți unde pot citi cărți online? Gratuite dacă se poate, nu am bani momentan de cărți.
Și dacă știți "Dama cu camelii" de Alexandre Dumas o pot găsi online?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
uite un link pentru cartea respectiva in format pdf:https://www.academia.edu/12407469/Dama_cu_camelii_-_Al._Dumas_Fiul
Pentru alte carti, poti incerca sa cauti pe net titlurile lor, scriind dupa "pdf". Daca exista pentru cartea pe care doresti sa o citesti, vei gasi.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrii pe prietenul Google cărți online și găsești mai multe situri.