| SourryTzoppy a întrebat:

Unde pot gasi un antivirus cu licenta GRATIS? Macar de proba. FUNDA! Multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Exio a răspuns:

Avast, Avira, AVG.

| SourryTzoppy explică (pentru Exio):

Multumesc de sugestie; as vrea un link direct la download. nu prea stiu sa folosesc google. la toate trei daca se poate. DAU FUNDA

| Smartulet a răspuns (pentru SourryTzoppy):

Daca vrei sa scapi de virusi, adware, malware, toolbar-uri care nu se dezinstaleaza, curatare browsere si registri... iti recomand YAC antivirus, eu il folosesc de aproape 1 an de zile si nu mai am probleme cu virusii.
Partea buna la YAC este ca e 100% gratis, nu trebuie cumparat si nu expira.
Daca te hotarasti sa il incerci il poti descarca de aici http://goo.gl/G8orkA

Succes!

| lucab a răspuns:

Doar pentru proba, poti descarca orice antivirus, toate au aceasta facilitate se numeste trial.Pentru a descarca un antivirus total gratis cauta pe net''avira'' si ''avg''funda!

| Exio a răspuns (pentru lucab):

Parerea mea e ca nu se merita sa stai o luna cu un antivirus trial si dupa aia sa-l schimbi.Cei mai bun raman Avast, Avira si AVG dupa cum ai precizat si tu.

| RainbowDash07 a răspuns:

Eu stiu ca bitdefender are trial gratis si mai ales este printre cele mai bune antivirusuri de pe net. si este si romaneschappy eu dinasta am dar cumparat. poti sa il incerci dar trebuie dupa sa il cumperi.