| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea meciurile de fotbal live pe Android?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Cauta pe Magazin Play aplicatia "FlashScore", acesta este reprezentata cu un fundal verde, si un cerculet alb cu o sageata rosie.

| anonim_4396 explică (pentru Începătorul988):

Buna. Funcționează aceasta aplicație?

| Începătorul988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur! Majoritatea din familia mea o folosesc.

| Protegent a răspuns:

Incearca sa cauti canalele respective live pe net.