| George377 a întrebat:

Va salutm stie cineva vreun site de desene animate vechi, nu găsesc nimic pe google?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Gasesti pe YouTube cate vrei.

| George377 explică (pentru Adrian5575):

Da dar nu sunt toate episoadele pe yt...

| Adrian5575 a răspuns (pentru George377):

Ce anume cauti?

| George377 explică (pentru Adrian5575):

Pai m-ar interesa diabolik regele shaman ceva mai vechi

| Adrian5575 a răspuns (pentru George377):

Regele saman cu subtitrare in romana.
https://ak331.anime-kage.eu/ak/anime/shaman-king