| Marytza123 a întrebat:

Va salut! Va rog cine îmi poate spune de unde pot descărca poze-modele pentru gravare-decupare laser gen jucării bărci s-a.m.d

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Există multe site-uri de unde poți descărca poze-modele pentru gravare-decupare laser. Unele dintre ele sunt: Etsy, Creative Market, Shutterstock și Free Vector. De asemenea, poți căuta și pe Google poze-modele gratuite pentru gravare-decupare laser sau site-uri care oferă astfel de poze-modele pentru a le descărca

| sierra1 a răspuns:

Scrie și tu in gugăl: "sketch" urmat de cuvântul cheie ce te interesează

| Marytza123 explică:

Mă interesează pentru machete.